İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz!

Biz Kimiz?

Mimar | Architect

İbrahim Ethem GÜNEY

Çorum doğumlu olup, İstanbul Haliç Üniversitesi  Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Ankara’da Türkerler Holding Mahall Ankara projesinde Şantiye Şefi olarak 20.000 m2 dış cephe granit seramik uygulaması, 605 dairenin ıslak hacimlerinin tasarımı ve uygulamasında görev aldı. Sonrasında Rönesans Holding bünyesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 22.000 m2 mekanik mermer cephe, 30.000 m2 mermer ve ince işlerin uygulama ve danışmanlığında görev aldı. Ve yine bununla birlikte  Rönesans Bursa Şehir Hastahanesi (8.000m2) cephe işleri ve Rönesans İstanbul İkitelli Bölge Hastahanesi (65.000m2) cephe işlerinde uygulama ve danışmanlığını üstlendi. Bunun yanı sıra İstanbul, Ankara gibi yurdun birçok yerinde, konut, hukuk bürosu, eczane, dükkan, mağaza, doktor muayenehanesi vb. gibi projelerde tasarım,uygulama ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

İstanbul ve Ankara’ da merkezi bulunan “İEG MİMARLIK”ı kurmuştur.

Firmanın proje ve uygulama işlerini yürüten mimarı departmanını yönetmektedir.

İletişim

+90 (533) 496-3219

info@iegmimarlik.com

Kısıklı Mah. Alemdağ yan yolu, No.5 Üsküdar - İstanbul

Kızılay Mah. Sümer 2. Cad. No:31/10 Çankaya - Ankara

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz!

İEG Mimarlık; yurdun çeşitli bölgelerinde projeden inşaata, iç dekorasyondan çevre düzenlemelerine kadar, her aşamada eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir. Ofis, Konut, Mağaza, Restoran, Dükkan, Hastane ve Alışveriş Merkezlerine yönelik proje tasarımı, ince işler uygulaması, dış cephe uygulaması ve bu işlerle ilgili olan danışmanlık ve kontrol hizmetlerini bir arada yürütmektedir.

Ana faaliyet alanımız olan dekorasyon işlerinde fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundurarak detaylı projelendirme, kaliteli ve uygun malzeme seçimi, titiz bütçelendirme, uygulamada usta işçilik ve en önemlisi işin zamanında teslimi üzerinde önemle durduğumuz konulardır. Müşteri memnuniyeti bir numaralı prensibimizdir.