ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Kısa zamanda verimli çalışmak için temel kurallarımız var!

İEG MİMARLIK, kendinden emin bir şekilde işi tüm boyutlarıyla üstlenebilecek organizasyon yapısıyla müşterisine çalışma alanıyla ilgili A’dan Z’ye her konuda destek verir.
PROJE TASARIMI

İEG MİMARLIK, fonksiyonların doğru çözümüne olanak sağlayacak şekilde estetik değerleri baz alarak mekanın gerektirdiği tarzın ışığında dinamik, verimli ve özgün tasarımlar yaratır ve fiziksel çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirip amacına uygun çözümleri içeren konseptler geliştirir.

Uzman kadromuzla birlikte mekanda yapılan keşif sonrası ilk etapta gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu olarak oluşturduğu projeyi ve kullanılacak malzemeleri müşteriye sunar.

UYGULAMA

İEG MİMARLIK, gerek kendi bünyesinde çalışan ekibiyle gerekse dışardan destek veren taşeronlarla projelerin A-dan Z’ye estetikden ödün vermeyerek usta işçilikle uygulanmasını gerçekleştirir. Müşterinin karar vermiş olduğu tasarımlar doğrultusunda uzman kadrosuyla birlikte eksiksiz bir şekilde uygulamayı gerçekleştirir.

DANIŞMANLIK VE KONTROL

İEG MİMARLIK, projenin tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar olan yapılanma sürecindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniği analizlerini yapar ve uygulama boyunca tüm ekiplerle olan koordinasyon ve kontrol hizmetlerini yürütür. İEG MİMARLIK, müşterilerine tüm bölümlerde veya müşterilerinin isteğine göre bir veya iki bölümde destek olur.

Dileğimiz yeni projelerinizde sizinle birlikte çalışarak, şirketinize en iyi hizmeti ve memnuniyeti sağlamaktır.